Një fëmijë 10-vjeçar plagoset më fishekzjarre

June 13, 2018 0

Një fëmije 10 -vjeç është plagosur me fishekzjarre në fshatin Telum të njësisë Temal në bashkinë Vau Dejës. Pas ngjarjes një helikopter i Forcave të Armatosura është nisur në vendngjarje. “Helikopteri i FA sapo mbërriti

Grabitet Top Channel. Ja çfarë bënë hajdutët!

June 13, 2018 0

Personat e paautorizuar  disa persona  hynë për të vjedhur Qendrën Ndërkombëtare të Kulturës ose e njohur ndryshe si “Piramida”. Piramida është në pronësi të Bashkisë së Tiranës, ndërsa një pjesë e mjediseve të saj është

Këto foto tregojnë fuqinë e shpirtit njerëzor!

June 12, 2018 0

Nuk ka kufizime për mendjet njerëzore, as mure përreth shpirtit njerëzor, as pengesa për progresin tonë përveç atyre që ne vet i krijojmë. Dritare.net do të sjellë nëpërmjet fotove njerëz që vërtetojnë se fuqia e

Foto/ Aksident në Kukës, vdes 33-vjeçari

June 12, 2018 0

Një aksident tragjik ka ndodhur në Kukës. Mësohet se në dalje të qytetit një mjet tip Minikuper ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi Bekim Shehu, 33-vjeç nga fshati Shtiqen. 33-vjeçari

Pse po vriten shqiptarët në Angli?

June 11, 2018 0

Një shtetas shqiptar është vrarë duke u therur me thikë një ditë më parë në Londër. Shqiptari i vrarë në Londër, është identifikuar si Edmond Jonuzi 35-vjeç ndërsa vrasja e tij ka ndodhur në një

1 2 3 4 5 409