Shpërthen makina e një polici në Shkodër

June 19, 2018 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Një sasi tritolit i është vënë makinës së policit Agim Bushgjoka.  Sipas policisë nuk ka dëmtime në njerëz, por vetëm dëme materiale në mjetin

Foto/ Aksident i rëndë në Milot, 6 persona të plagosur

June 17, 2018 0

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin Milot-Tiranë, ku dy makina janë përplasur fuqishëm me njëra-tjetrën. Një ndër makinat e përplasura është me targa të Kosovës e tipit “Suzuki” me targa 01

Milot, gruaja vret bashkëshortin

June 17, 2018 0

Një ngjarje e rëndë në familje ka ndodhur në Milot rreth orës 07:30, gruaja ka vrarë bashkëshortin me pistoletë. Menjëherë pas ngjajes, 35 vjeçarja ka tentuar të largohet, por policia ka bërë të mundur arrestimi

Shkodër/ Ndalohet grupi i trafikantëve, 6 të arrestuar

June 16, 2018 0

Policia e Shkodrës ka goditur një grup që trafikonte lëndë narkotike. Ramadan Dushaj ishte koka e grupit që kamuflonte veprimtarinë e paligjshme të tregtimit të lëndëve narkotike me aktivitet të grumbullimit dhe shitjes së produkteve

1 2 3 408