Kapet duke parakaluar gabim, ja paralajmërimi i policisë!

August 16, 2018 0

Policia rrugore sërish ka paralajmëruar drejtuesit e mjeteve, që të ndjekin rregullat e qarkullimit. Policia u bën apel të gjithë drejtuesve të ndalojnë së parakaluari në mënyrën e gabuar. Ndërkohë, mëngjesin e sotëm, përmes një

Foto/ Ku po e kalojnë gushtin dy presidentët shqiptarë!

August 12, 2018 1

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta dhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi po kalojë pushime gjatë muajt gusht, dhe të dy presidentët kanë zgjedhur shtetet e njëri-tjetrit për këto pushime. Kështu Presidenti Meta, ka kaluar disa

1 2 3 1,300