Si do jetë moti, e mërkurë 15 gusht

August 15, 2018 0

Dita e mërkurë do të jetë e nxehtë dhe temperaturat do të shkojnë deri në 35 gradë. Kështu duhet të keni kujdes në pikun e vapës, në orët e drekës, pasi të matura në diell

Foto/ Avioni i Air Albania është gati, ja pamjet !

August 14, 2018 0

  Kompania më e re ajore “Air Albania” duket se është gati të fluturojë. Kryeministri Edi Rama përmes një fotoje në instagram ka publikuar për herë të parë pamjen e avionit, të kompanisë shqiptare “Air

Ja fotot e urës në Xhenova, pas tragjedisë!

August 14, 2018 0

  Të paktën 35 persona kanë humbur jetën në Xhenova të Italisë, pas shembjes së urës  Morandi në autostradën A10 . Numri i të vdekurve mund të jetë edhe më i lartë për shkak se

E ardhmja erdhi. Ja çfarë ju pret!

August 14, 2018 0

Nga zbulimi i njerëzve që kryejnë një punë, të paguar, me qëllim ndikimin e opinionit publik, e deri te kontrolli i paautorizuar i mendjes, dritare.net do t’iu tregojë sesi po përparon teknologjia, në mënyrë të

Si do jetë moti, e martë 14 gusht

August 14, 2018 0

Dita e martë do të jetë e nxehtë dhe temperaturat do të shkojnë deri në 36 gradë. Megjithatë sinoptikanët shpjegojnë se në zonat malore do të kemi mot më të freskët madje edhe me reshje

1 2 3 4 5 352