Jeni me pushime? Kujdes, vazhdojnë reshjet!

August 16, 2018 0

Nëse jeni me pushime planifikoni diçka interesante në ambiente brenda, pasi shirat e herëpashershme nuk do t’ju lënë të qetë. Sipas parashikimeve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak edhe ditët në vijim do të jenë me vranësira

Video/ Rama gjen berber në Fier. Ja kush është!

August 16, 2018 0

Kryeministri Edi Rama ka postuar në InstaStory një video të veçantë. Tashmë nuk ka më pamje pushimesh dhe plazhi, duker se kryministri po behët gati për punë. Po kujt ja ka besuar Rama pamjen e

Kundera: Komunizmi më mësoi ndjenjën e humorit

August 16, 2018 0

Philip Roth në një bashkëbisedim me Milan Kunderën mbi fatet e Europës, fundin e botës, vdekjen, librat dhe erosin Nga Filip Roth Kjo intervistë është përmbledhje e dy bisedave që kam bërë me Milan Kunderën

Radio shpëtoi jetën e vajzës time të vogël

August 15, 2018 0

Sot, dritare.net do ju tregojë historinë e Marietës, vajzës që një mesazh në radio i shpëtoi jetën. Kur Marieta ishte vetëm një vjeç, atë e kapën ethet dhe gjendja e saj shëndetësore u përkeqësua shumë.

1 2 3 4 352