Cilat janë shoqet e ministres Manastirliu!

July 22, 2018 0

Ogerta Manastirliu është ministre e një prej institucioneve më të rëndësishme të qeverisë Rama, që mbulon jo vetem shendetësinë, por edhe mireqenien sociale. Ndonëse në korrik ajo prodhon më shume lajme se cdo ministri, duke

Fundjava e vipave në foto!

July 22, 2018 0

Ja ku erdhëm edhe këtë fundjavë në dritare.net  ‘Fundjava e vipave në foto´. Nuk do të mungojnë as kësaj radhe pamje të nxehta të Vipave tanë, të cilët shijojnë pushimet në brigjet e ndryshme të

Topless në Jalë

July 22, 2018 0

Plazhi i Jalit tani është i hapur për plazhistët topless. Askush nuk çuditet kur i sheh, maksimumi i fotografojnë dhe ia dërgojnë dritare.net. Ne po e ruajmë privatësinë gjithsesi dhe mbase ka ardhur koha që

Ja kuptimet e fshehta të këtyre parfumeve!

July 22, 2018 0

Pyetje vetes: A do jesh ndonjëherë në gjendje të gjesh dike që të përcjell të njëjtën thellësi emocionesh si parfumet-spray të viteve të adoleshencës?   Është argëtuese të mendosh se kujtimet janë si “files” në

Kroacia, Kolinda dhe rrena me kilogramë

July 21, 2018 0

Kombëtarja kroate dhuron për bamirësi fitimet nga Kupa Botërore në Rusi. Tingëllon bukur, por është rrenë. Kryetarja kroate e ka shitur avionin zyrtar dhe vetura zyrtare për të kursyer paratë e buxhetit. Tingëllon bukur, por

Heshtja i vret të gjithë

July 21, 2018 0

Nga Denisa Daka  *Po dilja nga gjykata  mesditën e të enjtes,  kur një lajm i beftë më tronditi jo veç mua. Një koleg i nderuar ish rrahur barbarisht pranë Gjykatës së Durrësit, pranë vendit ku

Si ta kuptosh/ndihmosh dikë që nuk do të jetojë?

July 21, 2018 0

Nga Luna Ruvina Ke njohur ndonjëherë dikë që më vonë ka vrarë veten? Unë po. Madje njoh dikë që ka tentuar disa herë, pa sukses. Derisa ta provojë prapë, përpiqet dalëngadalë të vdesë çdo ditë

1 2 3 336