Ja çfarë bëri Rama, pas takimit me ambasadorët!

June 19, 2018 0

Të hënën në Pallatin e Brigadave, kryeministri pati një takim me ambasadorët e përfaqësues të huaj në Tiranë për t’i njohur dhe ftuar të kontribuojnë në projektin 100 fshatrat. Në  fund të takimit, të gjithë

Si do jetë moti, e martë 19 qershor

June 19, 2018 0

Dita e sotme ka nisur me mot me diell. Pjesa e parë e ditës do të jetë e tillë, ndërkohë që pas mesditës sipas sinoptikanëve do të kemi shtim të vranësirave, të cilat do të

Ja cfarë bëri Rama, pas takimit me ambasadorët!

June 19, 2018 0

Sot në Pallatin e Brigadave, kryeministri pati një takim me ambasadorët e përfaqësues të huaj në Tiranë për t’i njohur dhe ftuar të kontribuojnë në projektin 100 fshatrat. Ne fund të takimit, të gjithë patën

Si do jetë moti, e hënë 18 qershor

June 18, 2018 0

Java nis me mot të vranët. Sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak shpjegojnë se gjatë gjithë ditës do te kemi mot të tillë ku vranësirat do të alternohet me kthjellime. Ndërkohë që reshjet e shiut do

Ku e kaluan vipat, fundjavën!

June 17, 2018 0

Si çdo fundjavë dritare.net ju tregon aktivitetin e vipave shqiptarë. Ndryshe nga herët e tjera të gjithë figurat e njohura të televizionit e kanë shijuar të gjithë pushimet e tyre, në një mënyrë apo në

Emri i Maqedonisë, nënshkruhet marrëveshja Zaev- Tsipras

June 17, 2018 0

Emri i ri i Maqedonisë është Republika e Maqedonisë së Veriut. Në Prespë u nënshkrua marrëveshja për emrin e Maqedonisë, marrëveshje kjo që zgjidhë konfliktin 25 vjeçar mes Greqisë dhe Maqedonisë. Për Greqinë marrëveshja u

1 2 3 314