Si do jetë moti, e martë 24 prill

Prill 23, 2018 0

Dita e martë do të jetë me mot të bukur e me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë gjithë ditës do të kemi mot të kthjellët dhe pa vranësira. Ndërkohë, temperaturat pritet të shkojnë nga

Horoskopi i datës 24 prill 2018

Prill 23, 2018 0

Dashi Sot do jeni të gatshëm të bëni çdo gjë për të larguar mendimet negative dhe për ta bërë jetën akoma më të bukur. Nëse jeni në një lidhje, reflektimi dhe maturia e kohëve të

Negociatat/ Vjen në Tiranë Tusk, Rama takohet me Merkel

Prill 23, 2018 0

Ditën e nesërme në Tiranë do të mbërrijë, presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk, ndërkohë që pas dy ditësh, kryeministri e vendit, Edi Rama, do të takojë në Berlin kancelaren gjermane, Angela Merkel. Sipas shefit

1 2 3 267