Foto/ Gjyshja që punon ende si modele

July 14, 2016 0

Por, një gjyshe 61-vjeçare, Yasmina Rossi, është një modele e suksesshme, e cila punon me një numër kompanish të famshme ndërkombëtare. Ajo lindi në Francë më 1955 dhe u rrit në ishullin e Korsikës, transmeton

Foto/ Selfiet më të rrezikshme të botës

July 14, 2016 0

Mund të shkoni në vendet më të bukura për një selfie të përkryer, por sigurisht nuk do të shkonit aq larg sikur këta fotografë të guximshëm. Adhuruesit e adrenalinës janë ngjitur në ndërtesat më të

E tradhëtoi i dashuri. Ja si ja ktheu!

July 14, 2016 0

Sally Thompson ishte nisur për pushime në spanjë dhe menjëherë me të mbërritur kishte tradhëtuar të dashurën e tij, shkruan revista Kosovarja. Fjalët kishin arritur shumë shpejt te ajo me ç’rast nga mllefi i madh

Foto/ Zbulohet varri i Zotit Egjiptian

July 14, 2016 0

Një zbulim i mahnitshëm është bërë nga një ekip i arkeologëve spanjoll dhe italian në Egjipt. Sipas këtij ekipi të arkeologëve besohet se është zbuluar varri i lashtë i Osiris-it, që në mitologjinë egjiptiane njihet

Kjo është modelja shqiptare që pozon për Marie Claire

July 14, 2016 0

Bukurinë e saj shpesh herë e krahasojnë me atë të modeles Irina Shayk. Modelja shqiptare me origjinë nga Kosova që jeton në Zvicër, Heidi Lushtaku, është bërë shumë e kërkuar nga kompanitë e ndryshme europiane dhe

Ja sa paguhet berberi i Presidentit Francez!

July 13, 2016 0

Është një shumë jo e vogël, pasi Presidenti i Francës François Hollande duhet të ketë gjithmonë një paraqitje të mirë. Prandaj berberi i tij paguhet jo pak por 10 mijë euro në muaj. Kjo gjë ka

Foto/ I shkruante çdo ditë të dua, ajo nuk e kuptonte

July 13, 2016 0

Veprimi i dashurisë së një djali ndaj partneres së tij ka emocionuar shumë përdorues të rrjeteve sociale. Fotografi italian Anthony De Luca, publikoi në Facebook fotografitë e realizuara ndaj të fejuarës së tij për një

1 274 275 276 277 278 302