Foto që do ju lënë gojëhapur

September 17, 2018 0

Ndonjëherë shakatë, njerëzit, i tejkalojnë.  Të tilla janë dhe foto që dritare.net ka sjellë për ju. Nëse doni që të çuditeni paksa, shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net  

Foto/ Këto mace janë mjeshtre të imitimit!

September 17, 2018 0

A keni një mace? Nëse jo, merrni një sa më shpejt, sepse këto topa gëzofi janë në gjendje t’ju rikthejnë buzëqeshjen edhe lumturinë, sa herë që jeni të mërzitur. Ato mund të ecin, të bëjnë

Këto foto do ju çudisin vërtet shumë!

September 17, 2018 0

Ndonjëherë shikojmë disa gjëra dhe nuk iu besojmë syve. Për shembull, si do reagonit nëse kuzhina dhe tualeti do ishin në një dhomë. Për më shumë çudira si kjo, shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Foto/ Mos e merrni kaq seriozisht make up-in!

September 16, 2018 0

Flitet se, bukuria do të shpëtojë botën. Ndonjëherë bukuria bashkohet me humorin dhe së bashku krijojnë një mal me të qeshura. Dritare.net ka sjellë për ju disa foto dhe meme rreth produkteve kozmetike dhe make

Foto/ Këta njerëz vijnë nga e ardhmja!

September 16, 2018 0

Shkencëtarët në botë, po bëjnë çmos për të shpikur një makinë kohë. Por ndonjëherë na duket e kotë, pasi vetë njerëzit shpikin gjëra, të cilat nuk duket se vijnë nga e tashmja.   Duket sikur

12 sekretet për të jetuar pa stres dhe ankth!

September 16, 2018 0

Gjithkush do të pajtohej me idenë, që jeta mund të jetë më e lumtur dhe më e shëndetshme, pa stres dhe ankth. Qëndrimi juaj, pritjet tuaja dhe mënyra si ju mendoni, kanë shumë të bëjnë

5 sekrete të thjeshta për një jetë të lumtur!

September 16, 2018 0

  “Tani e tutje  është mirë të ndalemi në ndjekjen tonë të lumturisë dhe të jemi të lumtur.” – Guillaume Apollinaire   Një jetë e thjeshtë është një jetë e lumtur. Këtu janë pesë mënyra

Dështimet më epike në foto!

September 16, 2018 0

Ndodhin aq shumë gjëra saqë ne nuk jemi të aftë t’i kontrollojmë të gjitha. Ndonjëherë dhe vendimet i marrim pa menduar mirë se cilat janë pasojat, apo cili do të jetë rezultati përfundimtar. Në galerinë

Zbuloni sekretet tuaja falë shkencës së numrave

September 15, 2018 0

Numerologjia, është një shkencë në vete, sa e komplikuar aq edhe interesante. Të fiksuarit pas numrave, kanë nxjerrë teoritë mahnitëse, të pakundërshtueshme, kanë nxjerrë ekuacione, e llogaritje që kanë ndyshuar botën. Por më poshtë ju

3 strategji për t’i bërë ballë stresit në punë

September 15, 2018 0

jesi qetësie brenda sistemit nervor. Në fund të ditës së punës, bëni një kontroll me mendjen tuaj. Çdo detyrë e papërfunduar mund të presë deri nesër. Çlodhni mendjen në mënyrë që kur të riktheheni në

1 2 3 317