Aktorja turke pret flokët dhe i dhuron!

Prill 20, 2018 0

Aktorja e njohur turke Fulya Zenginer ka prerë flokët e saj dhe i ka dhuruar për ata që e luftojnë sëmundjen e kancerit. Ajo është bërë pjesë e fushatës të quajtur “Flokët e mi të

Pse nuk është modern “Opinioni” i Fevziut

Prill 20, 2018 0

Nga Sokol Shameti / Po e quajnë “modernizim” dhe “vlerë” në “Opinion” tek Blendi Fevziu zhveshjen e politikës nga thelbi dhe shndërrimin e saj në marrdhënie manipulative publike. Por ky nuk është modernizim, sepse modernizmi

Pogba dhe Morata drejt rikthimit tek Juventus

Prill 20, 2018 0

Kohët e fundit kanë nisur të qarkullojnë zëra për një rikthim të mundshëm të sulmuesit të Chelsea, Alvaro Morata, dhe mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba, tek Juventus. Këtyre thashethemeve i është përgjigur vetë drejtori

Sophia Loren më në formë se kurrë!

Prill 20, 2018 0

Aktorja e njohur me famë botërore Sophia Loren mbrëmjen e djeshme mori pjesë në sfilatën e Dolce Gabbana. Ajo kaloi në tapetin e kuq dhe u përshëndet me entuziazëm nga fansat e saj. Edhe pse

Tifozët huliganë rusë tronditin botën, vrasin 10 gay

Prill 20, 2018 0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Rusinë dhe mbarë botën, “para ngjarjes më të madhe futbollistike botërore, “Botërori 2018” që mbahet në Rusi. 2 tifozë të grupimeve të dhunshme ultra dhe një bashkëpunëtore e tyre

1 2 3 4 5 2,889