Autostrada Tiranë-Durrës e hapur në fundjavë

June 21, 2018 0

Pas disa ditëve me trafik të rënduar autostrada Tiranë-Durrës dhe anasjelltas do të jetë e hapur gjatë fundjavës. ARSH ka njoftuar se ka përfunduar ndërhyrja e parë në autostradën Tiranë-Durrës. Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia

Xhafaj: Gjermania është pro hapjes së negociatave

June 21, 2018 0

Teksa në vendin tonë po aludohet gjerësisht për vendimin që kanë marrë shtetet evropiane për hapjen ose jo të negociatave për Shqipërinë, Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj shkruan se Gjermania do të japë dritën jeshile

Plazhet më të mira në botë sipas instagram

June 21, 2018 0

Instagram ka bërë një listë me plazhet më të mira në bota, dhe rezultati është bazuar tek hashtaget që kanë përdorur njerëzit në vendet e ndryshme. Në krye të listës qëndron  “Whitehaven Beach”, ishulli më

1 2 3 4 3,207