Hashim Thaçi drejt shkarkimit

September 18, 2018 0

  Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, mund të shakrkohet si President i Kosovës nga Kuvendi. Nismën për shkarkimin e Thaçit me mocion, e ka bërë të ditur Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës,

Video/ Ka qenë deputet edhe ky

September 18, 2018 0

  Nga vaska e banjos, e mbushur me shkumë, dhe me familjarët që i urojnë ditelindjen, ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj ka shpërndarë një video në facebook. Dikur ishte në parlament, madje ka thënë se do

Me kë e ka kjo Fatma, me kë e ka?

September 18, 2018 0

Fatma Haxhialiu, ka vendosur që përmes një story në instagram, të godasë tërthorazi disa kolege të saj në teelvizion. Konkretisht, Fatma ka sulmuar disa, autore programesh në vendin tonë, edhe pse nuk ka përmendur emra

Tjetër tërmet në Shqipëri, ja epiqendra!

September 18, 2018 0

Një tjetër tërmet ka rëndë ditën e martë në vendin tonë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit  tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme rreth orës 21:05 në Shqipëri. Epiqendra ka qenë në detin

Shenjat më të bukura të horoskopit? Ja cilat janë

September 18, 2018 0

Të gjithë janë të bukur, por disa kanë tipare vërtet mbresëlënëse. Zbuloni renditjen e shenjave astrologjike me mahnitëse dhe karakteristikat për secilën. Peshqit: Bukuri engjëllore Personat e shenjës së peshqve kane vetulla si të vizatuara,

Foto/ Si u veshën të famshmit në Emmy 2018

September 18, 2018 0

Është mbajtur edicioni i radhës i ndarjes së çmimeve Emmy 2018. Në këtë ceremoni, kanë marrë pjesë aktorë, regjizorë e njerëz të fasmshëm të botës së filmit dhe jo vetëm. Kompanitë e prodhimit të filmave,

Horoskopi i datës 19 shtator 2018

September 18, 2018 0

Dashi Dita e sotme duket goxha e mirë për të gjithë. Gjërat do i stabilizohen dhe shumë mosmarrëveshje do sqarohen njëherë e mirë. Nëse jeni në një lidhje sot është koha për të menduar zgjerimin

Sulmet kibernetike po fundosin kompanitë Gjermane

September 18, 2018 0

43 miliardë euro, është shuma që kompanitë gjermane kanë humbur vetëm nga sulmet kibernetike. Ka qenë Shoqata e Industrisë Bitkom që ka  anketuar 503 menaxherët e lartë dhe shefat e sigurisë nga i gjithë sektori

1 2 3 3,586