Si do jetë moti, e shtunë 21 prill

Prill 21, 2018 0

Gjatë ditës së sotme pritet të kemi mot të ngrohtë, por me vranësira. Sinoptikanët shpjegojnë, se temperaturat  nga 9 gradë në vlerat e tyre minimale në zonat malore të do të shkojnë deri në 26

Horoskopi i datës 21 prill 2018

Prill 21, 2018 0

Dashi Sot do influencoheni serish pozitivisht nga yjet dhe do bëni atë çfarë do ndieni. Nëse jeni në një lidhje do keni ide brilante si ta bëni çdo moment sa më të bukur. Edhe partneri

1 2 3 2,889