Zbulohet emaili i Berishës për Ramën

May 12, 2018 0

Goditja e ish ministrit të brendshëm Sajmir Tahiri ka shkaktuar lëvizje të dukshme por më shumë të nëndheshme në klasën politike shqiptare. Shumë prej tyre pyesin se kush e ka rradhën. Ndërkohë nuk kanë munguar

Kuçiotët i kujtojnë Ramës kravatën

April 6, 2018 1

Përshëndetje nipçe Si te kemi a i vrarë? Tamam tamam nip nuk të kemi po meqë një lumë na ndan, na dukesh si joni. Ishim me dy mendje që te shkruanim apo jo se helbete

Ja plani i mosbindjes civile i opozitës

April 4, 2018 0

Në mbledhjen e përbashkët PD dhe LSI janë përcaktuar edhe etapat e përshkallëzimit të protestës dhje mosbindjes civile. Ja diskutimi i tyre Basha: E hapim sot këtë mbledhje për të diskutuar…. Berisha: Shumë mirë Luli,

Rama në Vlorë, e mallëngjejnë vlonjatët

March 30, 2018 0

I dashur nipçe Dje të shkruajtëm dhe mbase nxitohemi që të shkruajmë prapë, se helbete ke punë. Po edhe ne pa punë fare nuk jemi or jo. Ama na ngacmoi një çikë ajo e djeshmja

Nuk mbahen vlonjatët, i shkruajnë Ramës

March 29, 2018 0

I dashur nipçe, Të na falësh se kohët e fundit kemi qënë të zënë me punë duke i vjedhur hashashin njeri tjetrit, ngaqë nuk na le këtë vit të mbillnim, kështuqë u bë krizë. Pastaj,

Rama shpjegon taksen dhe tallet me kuksianët

March 26, 2018 0

Lidhur me zhurmën e fundit mediatike për vendosjen e taksës së rrugës së kombit, dua te bëj sqarimet e mëposhtme: Ka pretendime që shqiptarët e kanë paguar një herë këtë rrugë, prandaj nuk kanë pse

1 2 3 14