Mënyra më efikase për dhëmbë të bardhë

October 15, 2016 0

Pyetja : Si mund të zbardh dhëmbët duke filluar nga sot? Cila është mënyra më e sigurtë dhe efektive për dhëmbë të bardhë, gjatë gjithë vitit? Përgjigjia:  Asnjë më mirë se Dr.Kevin Sands, nuk e

6 sendet që nuk duhet t’i mbani në tualet

October 15, 2016 0

Ndërsa është mënyra më e thjeshtë për t’i vendosur sendet e përdorimit të përditshëm në tualet, duke e bërë këtë, në fakt e dëmton një pjesë të mirë të tyre, madje mund edhe të rrezikosh

Kombinimet që duhet të provoni këtë vjeshtë

October 14, 2016 0

Këtë vjeshtë, xhiboksi është i gjithpranishëm. Me origjinat e tij ushtarake, ju ofron autoritet duke mbetur njëkohësisht të relaksuar. Mund të luani letrën e mashkullore-femërore duke e kombinuar me ndonjë fustan të vogël dhe me

Këto janë trendet kryesore për këtë vit

October 14, 2016 0

Kemi shkruar kaq shumë për tendencat e fundit të modës, sidomos të stinës së vjeshtës. Veshje që rikthehen pas shumë vitesh, copa të reja e modele nga më të ndryshmet kanë qenë ato që kanë

Këto biznese ju shndërrojnë shpejt në milionerë

October 14, 2016 0

Më poshtë do ju rendisim disa prej bizneseve më të suksesshme që ju mund të bëheni shumë shpejt milionerë. Shërbimet financiare, në rend të parë BIZNESET SPORTIVE Sportet ofrojnë mundësi të fitimeve të mëdha në

Shkallët unike të dizenjuara për shtëpinë tuaj

October 13, 2016 0

Nëse kërkoni të bëni ndryshime në shtëpinë tuaj, mendoni diçka unike. Mendoni diçka që nuk do ta gjeni në vende të tjera. Dhe në qoftë se kërkoni të modeloni shkallët tuaja dritare.net ka zgjedhur për

Si të arredoni dhomën e gjumit

October 12, 2016 0

Dhoma e gjumit është një pjesë shumë e rëndësishme e shtëpisë, është vendi që ne pushojmë pas një dite të lodhshme në punë. Që të bëjmë një gjumë sa më të qetë është e rëndësishme,

Foto/ Veshjet e përshtatshme për punë

October 12, 2016 0

Të gjithave na ndodh në mëngjes të qëndrojmë përpara dollapit me orë, në dyshimin se çfarë të veshim për punë. Madje, një studim i kohëve të fundit tregoi se çdo femër shpenzon 17 minuta në

1 88 89 90 91 92 109