Edhe Linda Rama vishet me shallvare

May 25, 2018 0

Në jemi mësuar të shohim  kryeministrin, Edi Rama të vishet me “shallvare” të gjera. Por edhe bashkëshortja e tij Linda, jo s’na i merrte mendja. Gjatë një ekspozite, ditën e djeshme, Rama kishte veshur një

Keni një festë? Ja 10 fustanet më të bukura!

May 24, 2018 0

Një nga problemet më të mëdha tek femrat është se çfarë do të veshin kur kanë një festë. Sa marrin vesh që së shpejti do të shkojnë në një festë, fillojnë stresohen dhe mendojnë se

Çantat me rruaza , trendi i kësaj vere!

May 24, 2018 0

Nëse jeni një ndjekës i madh i rrjeteve  sociale, është e pamundur për ju të mos i keni parë  këto çanta. Jeta jonë ka hyrë në një prirje të re në modë! Çanta me rruaza.

8 mënyra si të vishni fustanin e bardhë!

May 23, 2018 0

Në garderobën verore, duhet të kemi patjetër një fustan të bardhë. Gjatë verës bardhësia dhe ngjyrat mbizotërojnë, pasi përshtatet klimën dhe atmosferën e plazhit. Fustani i bardhë nuk del kurrë nga moda, pasi është një

Të bien flokët? Ja çfarë do bësh!

May 23, 2018 0

Nga Isa Myzyraj.  Foto e video, Daniel Muçaku Se kisha menduar kurrë që do të gjendesha në një qendër trajnimi për parukierë, por ja që shkova tek “Biolifebeautyvillage” e cila ndodhet pranë Kopshtit Botanik, dhe

Produktet që përdori Meghan për grimin e dasmës

May 20, 2018 0

Këto janë produktet që përdori Meghan për grimin e dasmës. Megjithëse u mendua  Markle grimoi vetën, për këtë pjesë u kujdes miku i saj i vjetër Daniel Martin. Këto janë produktet që ka përdorur Markle.

10 dallime të çuditshme, mes një burri dhe një gruaje

May 19, 2018 0

Biologjia dhe Psikologjia kanë demonstruar në mënyrë të përsëritur se burrat dhe gratë janë të ndryshme si në perceptimin e gjërave ashtu edhe në kryerjen e funksioneve. Ne të gjithë kemi mjaft njohuri  për këtë

17 truke që do ju lehtësojnë jetën

May 19, 2018 0

Vetëm kur fillon dhe mendon se sa truke e hile ka në jetë, por që si dini, bëhet një listë gjigande. Dritare.net do t’ju sjellë një listë të disa këshillave të reja dhe të dobishme,

1 2 3 4 5 96