Bikini ideal për çdo lloj trupi!

June 8, 2018 0

Opsionet e këtij viti për rroba banjot janë zgjeruar aq shumë saqë është shumë shumë e vështirë për të zgjedhur stilin që ju pëlqen. Ka shumë lloje rroba banjosh, por ju duhet të zgjidhni atë

17 hile brilante, që do ju lehtësojnë ditën

June 8, 2018 0

  Çdo gjë që na rrethon, mund ta modifikojmë dhe ta përdorim në një mënyrë më të lehtë. Vazhdojnë të shpiken hile e truke nga më të ndryshmet dhe të dobishmet dhe disa nga këto,

Ja si ta hiqni yndyrën nga flokët!

June 5, 2018 0

Nga Isa Myzyraj Qendra e Trajnimeve  “Biolifebeautyvillage” vazhdon të japë trajnime dhe këshilla mjaft të vyera për flokët dhe mirëmbajtjen e tyre. Duke marrë pjesë në këto trajnime, më duket se do të bëhem ekspert

10 bluzat më të bukura për verën!

June 5, 2018 0

Vera është stina ku vajzat mundohen të nxjerrin në pah anën e tyre më femërore, përmes veshjes. Sidomos këtë vit, ku trendet e reja do ju ndihmojnë që të dukeni më elegante se kurrë. Ato

20 gjërat që duhet t’i bëni pas të 20-ave

June 2, 2018 0

Nëse jeni në të 20-at tuaja, merrni frymë thellë , askush nuk pret që ju të bëni gjithçka drejtë. Kjo dekadë ka të bëjë me të kuptuarit e jetës tuaj. Mund të ndiheni të hutuar 

Ja si të kombinoni çantat e plazhit!

June 2, 2018 0

Çantat prej kashte i përdorim zakonisht për të shkuar në plazh, pasi i përshtaten asaj atmosfere. Por kohët e fundit fashionistet këto lloj çantash i përdorin edhe në daljen e tyre të përditshme. Në qoftë

10 modelet më të bukura të flokëve!

June 2, 2018 0

Më në fund vera erdhi. Jo vetëm po mendojmë se ku do të shkojmë me pushime, por edhe si të ndryshojmë garderobëm dhe look-un tonë. Si fillim mund të ndryshoni modelin e flokëve tuaj, mund

Doni të hiqni zbokthin? Ja çfarë të bëni!

May 31, 2018 0

Nga Isa Myzyraj e Daniel Muçaku Ku ka më keq se të kesh zbokth në flokë? Por, mos u shqetësoni, nëse vërtetë keni provuar dhjetëra produkte,  pa rezultat. Dritare.net ka sugjerimin e duhur  për ju. Pak ditë më

1 2 3 4 96