Do të bësh para! Vishu mirë!

June 15, 2018 0

Veshja e mirë është shumë e rëndësishme për një njeri. Jo vetëm që dukemi bukur, por shpesh thuhet se njerëzit që vishen gjithmonë mirë janë të suksesshëm. Sidomos kur kemi të bëjmë me veshjen tonë

Takat më bukura për festat verore!

June 15, 2018 0

Vera është e mbushur me festa, si dasma, koncerte, apo dhe evente të ndryshme të rëndësishme. Përveç lumturisë që ato na japin, para tyre përballemi me stresin, duke menduar se çfarë do veshim. Fustani sigurisht

Ja si të kombinoni ngjyrën e zezë në verë!

June 13, 2018 0

Ngjyra e zezë në veshje është gjithmonë e bukur, elegante dhe zgjedhje shumë e mirë për ta veshur në shumë raste. Por në verë me temperatura aq të larta, nuk mundemi dot që ta veshim

Ja 11 fustanet më të bukura për verën!

June 11, 2018 0

Nuk ka veshje më romantike se një fustan me lule. Në verë i adhurojmë për shkak të lirshmërisë dhe freskisë që të japin gjatë ditëve shumë të nxehta. Ato janë mbresëlënëse dhe shumë prej tyre

15 ide për ora muri, që mund t’i krijoni vetë

June 9, 2018 0

Nuk është edhe aq e vështirë të krijosh një kryevepër, të marrësh mjetet e nevojshme dhe të krijosh një orë muri fantastike. Nëse nuk keni ide, dritare.net ka sjellë disa mendime të mrekullueshme për ju.

Shqip & Fashion, në një sfilatë yjesh, te Klodi!

June 8, 2018 0

Bota e modës, make up-it dhe stilimit është ajo që i mbledh të gjithë bashkë, për të parë dhe shijuar sfilata të mrekullueshme. Një sfilatë në formën e photoshootit , jo e zakonshme, u realizua

Veshje të bukura për të mos qenë monotone!

June 8, 2018 0

Thjeshtësia është gjithmonë e bukur, por ndonjëherë bëhet monotone, sidomos gjatë verës. Në ditët e nxehta të verës, ajo që kemi nevojë është një veshje sa më të lirshme, të veçantë dhe mbi të gjitha

Bikini ideal për çdo lloj trupi!

June 8, 2018 0

Opsionet e këtij viti për rroba banjot janë zgjeruar aq shumë saqë është shumë shumë e vështirë për të zgjedhur stilin që ju pëlqen. Ka shumë lloje rroba banjosh, por ju duhet të zgjidhni atë

17 hile brilante, që do ju lehtësojnë ditën

June 8, 2018 0

  Çdo gjë që na rrethon, mund ta modifikojmë dhe ta përdorim në një mënyrë më të lehtë. Vazhdojnë të shpiken hile e truke nga më të ndryshmet dhe të dobishmet dhe disa nga këto,

Ja si ta hiqni yndyrën nga flokët!

June 5, 2018 0

Nga Isa Myzyraj Qendra e Trajnimeve  “Biolifebeautyvillage” vazhdon të japë trajnime dhe këshilla mjaft të vyera për flokët dhe mirëmbajtjen e tyre. Duke marrë pjesë në këto trajnime, më duket se do të bëhem ekspert

1 2 3 96