Horoskopi javor 17- 23 shtator 2018

September 16, 2018 0

Dashi Venusi do ua përmirësojë vizionin që keni për jetën gjatë kësaj jave. Ndikimi i Merkurit tek jeta juaj në çift do jete mjaft pozitiv. Do jeni të qetë dhe të duruar, prandaj nuk do

Horoskopi javor 10- 16 shtator 2018

September 9, 2018 0

Dashi Gjatë kësaj jave do merrni frytet e gjithë punës që keni bërë dhe do ndiheni më krenarë për veten. Ka mundësi që jeta profesionale të hyjë në një fazë akoma më të privilegjuar. Nëse

Horoskopi javor 3- 9 shtator 2018

September 2, 2018 0

Dashi Javë pozitive dhe plot ngjyra pritet të vijë. Përfitoni nga çdo moment sikur të ishte i fundit. Për ju që keni një lidhje do jetë një ditë e mbushur me momente të veçanta. Do

Horoskopi javor 27 gusht- 2 shtator 2018

August 26, 2018 0

Dashi Planetët do ua bëjnë gjithçka më të vështirë këtë javë. Jeta juaj në çift ka rrezik të përballet me stuhi të fuqishme. Do jeni shumë të pakuptueshëm dhe të paqëndrueshëm kështu që nuk do

Horoskopi javor 20-26 gusht 2018

August 19, 2018 0

Dashi Marsi dhe Venusi do lëshojnë valë të mira këtë javë. Ata do ju ndihmojnë profesionalisht dhe do ju nxitin të tregoheni më të dashur. Asnjë planet nuk do influencojë mbi lidhjen tuaj në cift,

Horoskopi javor 13 – 19 gusht 2018

August 12, 2018 0

Dashi Kjo javë do jetë shumë emocionuese. Gjithçka do fillojë me qetësi për ju që jeni në një lidhje, por pas të mërkurës pasioni do rikthehet në mënyrë të vrullshëm. Do ndiheni aq mirë saqë

Horoskopi javor 6-12 gusht 2018

August 5, 2018 0

Dashi Gjatë kësaj jave mundohuni të mos humbisni kontrollin dhe t’i vendosni vetes disa qëllime. Ju të dashuruarit do ndërmerrni iniciativa dhe do i bëni ditët më të bukura. Emocionet do jenë të forta dhe

Horoskopi javor 30 korrik- 5 gusht 2018

July 29, 2018 0

Dashi Mendohuni mirë këtë javë dhe mos bëni gjëra të pamenduara me kujdes. Kreativiteti do ju ndihmojë të arrini më lart. Ju të dashuruarit do jeni të stresuar shumicën e kohës dhe shumë gjëra kane

Horoskopi javor 23- 29 korrik 2018

July 22, 2018 0

Dashi Ndikimi i yjeve do jetë mjaft i favorshëm për sektorin e ndjenjave gjatë kësaj jave. Do merreni vesh për mrekulli me partnerin dhe do i lini pas krahëve disa probleme të se shkuarës. Edhe

Horoskopi javor 16- 22 korrik 2018

July 15, 2018 0

Dashi Kjo javë do jetë mjaft energjike sidomos për ju që jeni në një lidhje. Do përgatisni ëe çdo moment surpriza dhe do e mbani ne pëllëmbe të dorës partnerin. Edhe ai do kujdeset për

Horoskopi javor 9- 15 korrik 2018

July 8, 2018 0

Dashi Këtë javë priten të merren vendime shumë të mëdha që do ua ndryshojnë rrjedhën e gjërave, Nëse keni një lidhje do i jepni prioritet marrëdhënies me partnerin dhe do zyrtarizoni gjithçka. Do jeni gjithë

Horoskopi javor 2-8 korrik 2018

July 1, 2018 0

Dashi Sado që të mundoheni nuk keni për ta ruajtur dot një klimë të ngrohtë sot. Herë pas here do ju duhet të bëni më shumë durim dhe të këmbëngulni. Jeta juaj në çift ka

Horoskopi javor 25 qershor- 1 korrik 2018

June 24, 2018 0

Dashi Këtë javë do i merrni gjërat shtruar dhe do jeni shumë më të ndërgjegjshëm. Do keni të gjitha kushtet dhe mjetet e nevojshme për të zgjidhur situatën e ndërlikuar në jetën tuaj në çift.

Horoskopi javor 18-24 qershor 2018

June 17, 2018 0

Dashi Gjatë kësaj jave nuk do ju mungoje origjinaliteti dhe shpesh mund të kaloni në delir nëse jeni në një lidhje. Do e mbuloni tjetrin me puthje dhe nuk do mungojnë as surprizat e njëpasnjëshme.

Horoskopi javor 11-17 qershor 2018

June 10, 2018 0

Dashi Javë e mbushur me energji pozitive për të gjithë. Jeta juaj në çift do stabilizohet goxha. Komunikimi do rivendoset dhe do i shihni gjërat me një sy tjetër. Edhe ju beqarët do jeni me

1 2