Horoskopi i datës 21 qershor 2018

June 20, 2018 0

Dashi Herë do ndërmerrni iniciativa gjatë kësaj dite e here do vendoseni ne pozicion mbrojtjeje. Do jetë Hëna ajo që do ju bëjë të paqëndrueshëm. Nëse keni një lidhje nuk do ndiheni plotësisht të kënaqur

Horoskopi i datës 20 qershor 2018

June 19, 2018 0

Dashi Gjërat që nuk do ju pëlqejnë gjatë kësaj dite do keni tendencë t’i shtyni ose t’i lini pas dore. Ky në fakt do jetë një gabim që mund të sjelle edhe konflikte. Nëse keni

Horoskopi i datës 19 qershor 2018

June 18, 2018 0

Dashi Dielli do ju bëjë shumë më të hapur gjatë kësaj dite dhe mjaft diplomate. Nëse keni një lidhje pasioni do ju pushtojë në shumë momente të ditës dhe do ju duket vetja sikur jeni

Horoskopi i datës 18 qershor 2018

June 17, 2018 0

Dashi Sot do jeni shumë kreativë dhe do e lini zemrën të flasë më shumë. Kësaj here, lumturia ne cift do të varet shumë nga humori juaj gjatë ditës. Ju të dashuruarit do e lini

Horoskopi i datës 17 qershor 2018

June 16, 2018 0

Dashi Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të largoni rutinën nga jeta juaj sepse ajo mund të sjellë disa

Horoskopi i datës 16 qershor 2018

June 15, 2018 0

Dashi Ka mundës që gjërat të mos ju ecin mirë sot. Do nxitoheni në çdo moment dhe do hidhni hapa të gabuara. Nëse keni një lidhje mundohuni t’i vini vetes fre sepse përndryshe do futeni

Horoskopi i datës 15 qershor 2018

June 14, 2018 0

Dashi Yjet do ju bëjnë më të logjikshëm gjatë kësaj dite dhe do i merrni gjërat shtruar. Ju të dashuruarit do keni dëshirë të qëndroni sa më pranë atij që keni në krah dhe për

Horoskopi i datës 14 qershor 2018

June 13, 2018 0

Dashi Mërkuri do e shtojë imagjinatën tuaj gjatë kësaj dite dhe do ju ndihmojë të realizoni të gjitha projektet që kishit menduar. Të shkuarën e hidhur do e lini pas krahëve. Nëse jeni në një

Horoskopi i datës 12 qershor 2018

June 11, 2018 0

Dashi Gjatë kësaj dite do jeni shumë të vendosur dhe askush nuk do ju largojë nga objektivat që  keni vënë vetes. Nëse keni një lidhje sot do keni nevojë për më shumë qetësi në mënyrë

Horoskopi i datës 11 qershor 2018

June 10, 2018 0

Dashi Përgatituni për një ditë të mbushur me gëzim. Yjet do i keni gjithë kohës në krah. Jeta juaj në çift do jetë e jashtëzakonshme sot. Të gjithë do ju adhurojnë për mënyrën sesi do

Horoskopi i datës 10 qershor 2018

June 9, 2018 0

Dashi Sot nuk duhet ta ulni kokën për asnjë moment dhe nuk duhet të dorëzoheni pavarësisht pengesave. Hëna dhe Plutoni do ju ndihmojnë të vendosni më shumë rregull. Nëse jeni në një lidhje do jeni

Horoskopi i datës 9 qershor 2018

June 8, 2018 0

Dashi Sot shumë gjëra do ndryshojnë për ju dhe do modifikoni edhe prioritetet. Ka mundësi që të fillojë një tjetër ritëm për jetën tuaj. Nëse keni një lidhje. Partneri do jetë shumë orator dhe me

Horoskopi i datës 8 qershor 2018

June 7, 2018 0

Dashi Sot do jeni shumë optimistë dhe do mendioni përherë se cdo problem e ka një zgjidhje. Nëse keni një lidhje, në orët e para të mëngjesit mund të jeni paksa konfuzë, por duke folur

Horoskopi i datës 7 qershor 2018

June 6, 2018 0

Dashi Sot do keni imagjinatë shumë të zhvilluar dhe do bëni edhe gjëra që më parë nuk ua ka marrë mendja. Në fakt kjo sjellje nuk do ju çojë në rrugën e duhur. Nëse jeni

Horoskopi i datës 6 qershor 2018

June 5, 2018 0

Dashi Sot do jetë dita e zgjedhjeve të mëdha për juve që jeni në një lidhje. Bëni atë që do ndieni edhe pse jo të gjithëve do i pëlqejë. Nëse keni një lidhje do gjendeni

1 5 6 7 8 9 12