Horoskopi i datës 8 korrik 2018

July 7, 2018 0

Dashi Venusi do  ketë ndikim fantastik tek ju gjatë kësaj dite. Edhe temperamenti juaj do zbutet kështu që do keni një marrëdhënie edhe më të mirë me të tjerët. Nëse keni një dhe kohët e

Horoskopi i datës 7 korrik 2018

July 6, 2018 0

Dashi Hëna do ndikojë keq tek jeta juaj sot dhe gjërat do ju ndërlikohen goxha si ne planin sentimental ashtu edhe në atë profesional. Nëse keni një lidhje nuk do bini dakord për asgjë me

Horoskopi i datës 6 korrik 2018

July 5, 2018 0

Dashi Kjo do jetë një ditë e përkryer për ju. Lëreni veten të lirë, hapeni zemrën dhe provoni gjëra të reja. Nëse keni një lidhje ka mundësi që partneri t’iu surprizojë herë pas here dhe

Horoskopi i datës 5 korrik 2018

July 4, 2018 0

Dashi Planetët do ju mbështesin në çdo moment sot dhe dita do filloje e nxehtë. Nëse keni një lidhje do ndiheni shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe do jepni çdo gjë nga vetja për të

Horoskopi i datës 4 korrik 2018

July 3, 2018 0

Dashi Sot do ju ndryshoje herë pas here humori, por për fat nuk do keni probleme serioze. Nëse keni një lidhje here do e shijoni pafundësisht dashurinë me atë qe keni ne krah dhe here

Horoskopi i datës 3 korrik 2018

July 2, 2018 0

Dashi Fati do jetë me ju gjatë kësaj dite. Të gjithë do ju inkurajojnë për gjithçka dhe do merrni vlerësime pafund. Nëse keni një lidhje, partneri do dijë si t’iu majë në pëllëmbë të dorës

Horoskopi i datës 2 korrik 2018

July 1, 2018 0

Dashi Mërkuri do e bëjë edhe më dinamike ditën e sotme. Do keni edhe më shumë dëshirë për të jetuar. Nëse keni një lidhje keni për të pasur plot momente pasiononte dhe emocionuese. Zemra do

Horoskopi i datës 1 korrik 2018

June 30, 2018 0

Dashi Sot duhet të jeni të kujdesshëm dhe nuk duhet të merrni vendime të nxituara për asnjë lloj arsyeje. Nëse keni jë lidhje fatmirësisht nuk do përballeni më probleme serioze. Partneri do jetë edhe më

Horoskopi i datës 30 qershor 2018

June 29, 2018 0

Dashi Sot do e ndryshoni mënyrën e të shprehurit të ndjenjave dhe do jeni dëgjues më të mirë. Nëse keni një lidhje do jeni edhe më të afërt me partnerin dhe nuk do e vini

Horoskopi i datës 29 qershor 2018

June 28, 2018 0

Dashi Sot do jeni herë pas here me humor të keq dhe nuk do i duroni të gjitha kritikat që do ju bëhen. Nëse keni një lidhje Luani do nxitë zënkat dhe debatet, por ama

Horoskopi i datës 28 qershor 2018

June 27, 2018 0

Dashi Sot do jeni gjithë kohës në hije dhe do e urreni këtë situatë duke qenë se do ëndërroni përherë të jeni në plan të parë. Nëse keni një lidhje do jeni shumë xhelozë dhe

Horoskopi i datës 27 qershor 2018

June 26, 2018 0

Dashi Yjet këshillojnë ndryshim të disa zakoneve për këtë ditë në mënyrë që gjërat të fillojnë të përmirësohen. Nëse keni një lidhje jeta juaj do filloje të stabilizohet fale reflektimit, meditimit dhe largpamësisë që do

Horoskopi i datës 26 qershor 2018

June 25, 2018 0

Dashi Planetët do ju vënë përpara zgjedhjeve të vështira gjatë kësaj dite dhe do hezitoni të hidhni hapa. Nëse keni një lidhje mos u fiksoni pas detajeve pa rëndësi, por mundohuni t’i përkushtoheni sa më

Horoskopi i datës 25 qershor 2018

June 24, 2018 0

Dashi Nëse kohët e fundit keni qenë disi të fjetur, mos hezitoni sot të bëni gjithçka për t’u rizgjuar, Venusi do ju tregojë përherë rrugën që mund të ndiqni. Ju të dashuruarit do luftoni fort

Horoskopi i datës 24 qershor 2018

June 23, 2018 0

Dashi Sot do jeni shume të drejtë dhe do i gjeni gjithmonë mënyrat për të arritur atë që dëshironi. Buzëqeshja që do keni shpesh do përulë para jush edhe më krenarët. Mos ndryshoni asgjë sot

1 2 3 4 9