Horoskopi i datës 17 prill 2018

Prill 16, 2018 0

  Dashi Sot do jeni shumë të dashur me të gjithë dhe do i ndihmoni ata që do kenë nevojë. Nëse jeni në një lidhje duhet të reflektoni e të mendoni se marrëdhënie e fortë

Horoskopi i datës 16 prill 2018

Prill 15, 2018 0

Dashi Sot Hëna e re do ketë më shumë ndikim në jetën tuaj. Ajo do ju largojë mërzitjen dhe do ju ndihmojë të ndiheni më të çliruar. Ditë pa probleme do jetë kjo e sotmja

Horoskopi i datës 13 prill 2018

Prill 12, 2018 0

Dashi Sot nuk do jeni shumë në qejf dhe herë pas here mund të acaroheni edhe me gjërat më të vogla. Nëse jeni në një lidhje ka rrezik të luani me nervat e partnerit dhe

Horoskopi i datës 12 prill 2018

Prill 11, 2018 0

Dashi Kombinimi i mirë i yjeve dhe bashkëpunimi i tyre me njëri tjetrin do bëjë që sot të arrini të gjitha objektivat. Ju të dashuruarit do jeni energjikë dhe pozitivë prandaj do arrini të krijoni

Horoskopi i datës 11 prill 2018

Prill 11, 2018 0

Dashi Sot do jeni këmbëngulës dhe të guximshëm kështu që asgje nuk do jetë e pamundur. Nëse jeni në një lidhje do jeni të pandashëm nga partneri, të dashuruar si ditën e pare dhe gjithmonë