Horoskopi i datës 17 korrik 2018

July 16, 2018 0

Dashi Nevoja juaj për liri do jetë gjithnjë e madhe sot kështu që për të arritur atë gjë do jeni të gatshëm të bëni gjithçka. Nëse keni një lidhje do jeni të prerë me partnerin

Horoskopi javor 16- 22 korrik 2018

July 15, 2018 0

Dashi Kjo javë do jetë mjaft energjike sidomos për ju që jeni në një lidhje. Do përgatisni ëe çdo moment surpriza dhe do e mbani ne pëllëmbe të dorës partnerin. Edhe ai do kujdeset për

Horoskopi i datës 16 korrik 2018

July 15, 2018 0

Dashi Dite fantastike ka për të qene kjo e sotmja për të gjithë ju. Do ndiheni në çdo moment mirë me partnerin dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni. Ai do ju plotësojë edhe

Horoskopi i datës 15 korrik 2018

July 14, 2018 0

Dashi Bëni ato që do mendoni gjatë kësaj dite, por mos e teproni. Qetësia dhe natyraliteti do ju ndihmojë më shumë për të arritur atë që keni dashur. Nëse keni një lidhje marrëdhënia juaj me

Horoskopi i datës 14 korrik 2018

July 13, 2018 0

Dashi Sot Hëna do ju nxitë t’i përkushtoheni më shumë familjes. Do jeni shumë të lidhur me rrënjët tuaja dhe do e kuptoni mirë se pa to nuk do ishit personi që jeni. Nëse keni

Planeti që ju udhëheq sipas shenjës tuaj astrologjike

July 12, 2018 0

Çdo shenje astrologjike udhëhiqet nga një planet dhe është ai që përcakton tiparet e personalitetit të gjithsecilit. Secili person ka karakteristikat e veta të ndikuara nga planeti i tij. Ja cili është i juaji. Jeni

Horoskopi i datës 13 korrik 2018

July 12, 2018 0

Dashi Intuita do ju ndihmojë shumë sot jo vetëm për të bërë zgjedhjet e duhura, por për të shmangur debatet me konkurrentët. Nëse jeni në një lidhje do jeni të gatshëm të bëni edhe ndonjë

Horoskopi i datës 12 korrik 2018

July 11, 2018 0

Dashi Falë mbështetjes së yjeve sot do jeni shumë më të hapur dhe më të dashur me ata që ju rrethojnë. Do e keni të lehtë të dilni nga situatat delikate dhe mund të filloni

Ja cilat janë shenjat më me fat të horoskopit

July 10, 2018 0

Shenjat astrologjike kanë ndikim të madh tek jeta e çdo njeriu dhe në bazë të tyre dikush mund të ketë fat e dikush tjetër jo. Ja cilat janë ato më të privilegjuarat. Shenjat e shigjetarit,

Horoskopi i datës 11 korrik 2018

July 10, 2018 0

Dashi Nën ndikimin e madh të planetëve sot do doni të lëvizni, të zbuloni gjëra të reja dhe të ndërmerrni sfida. Me pak fjalë do jetë një ditë shumë e veçantë. Nëse keni një lidhje

Horoskopi i datës 10 korrik 2018

July 9, 2018 0

Dashi Kjo javë do fillojë shumë mirë falë ndikimit të Saturnit. Do shpreheni më shumë dhe nuk do keni as kontradiktat më të vogla me njëra-tjetrën. Nëse jeni në një lidhje do keni një ditë

Defekti juaj më i madh sipas shenjës astrologjike

July 8, 2018 0

Astrologjia na tregon çfarë partneri na përshtatet, çfarë stili veshjeje kemi, etj, por ajo gjithashtu zbulon edhe disa nga defektet më të mëdha që mund të kemi. Për skeptikët apo besimtarët në astrologji, ja defekti

Horoskopi javor 9- 15 korrik 2018

July 8, 2018 0

Dashi Këtë javë priten të merren vendime shumë të mëdha që do ua ndryshojnë rrjedhën e gjërave, Nëse keni një lidhje do i jepni prioritet marrëdhënies me partnerin dhe do zyrtarizoni gjithçka. Do jeni gjithë

Horoskopi i datës 9 korrik 2018

July 8, 2018 0

Dashi Jo çdo e vërtetë duhet thënë gjatë kësaj dite sepse mund të lindin probleme goxha serioze. Nëse keni një lidhje nuk priten stuhi të fuqishme nëse din të tregoheni të kujdesshëm dhe të matur.

1 2 3 38