Emisioni Dritare/ Marrëveshja Kotzias- Bushati | Pj.3

Nentor 14, 2017 0

#DritaremeRudinën solli këtë të hënë në Vizion Plus çështjen e Greqisë, pas takimit mes dy ministrave të Jashtëm në Kretë. Cilat janë çështjet që mbajnë ende peng marrëdhëniet mes dy vendeve? Çfarë do të sjellë

Emisioni Dritare/ Marrëveshja Kotzias- Bushati | Pj.2

Nentor 14, 2017 0

#DritaremeRudinën solli këtë të hënë në Vizion Plus debatin për Greqinë, pas takimit mes dy ministrave të Jashtëm në Kretë. Cilat janë çështjet që mbajnë ende peng marrëdhëniet mes dy vendeve? Sipas Kolonelit Myslym Pashaj,

Emisioni Dritare/ Marrëveshja Kotzias- Bushati | Pj.1

Nentor 14, 2017 0

#DritaremeRudinën solli këtë të hënë në Vizion Plus, debatin për Greqinë, pas takimit mes dy ministrave të Jashtëm, të Greqisë dhe Shqipërisë. Çfarë ndodhi në Kretë mes Kotzias dhe Bushatit, çfarë tematikash u prekën dhe

Dritare- Lufta e ftohtë me Greqinë | Pj.3

Nentor 7, 2017 0

#DritaremeRudinën solli këtë të hënë në Vizion Plus, debatin për çështjen e Himarës dhe marrëdhëniet e Shqipërisë me Greqinë. Ngjarjet e fundit kanë krijuar një tensionim mes dy vendeve. Të ftuarit në studio, Paskal Milo-

Dritare- Lufta e ftohtë me Greqinë | Pj.2

Nentor 7, 2017 0

#DritaremeRudinën solli këtë të hënë në Vizion Plus, debatin për çështjen e Himarës dhe marrëdhëniet e Shqipërisë me Greqinë. Ngjarjet e fundit kanë krijuar një tensionim mes dy vendeve. Të ftuarit në studio, Paskal Milo-

Dritare- Lufta e ftohtë me Greqinë | Pj.1

Nentor 7, 2017 0

#DritaremeRudinën solli këtë të hënë në Vizion Plus, debatin për çështjen e Himarës dhe marrëdhëniet e Shqipërisë me Greqinë. Ngjarjet e fundit kanë krijuar një tensionim mes dy vendeve. Prishja e ndërtimeve në Himarë, hapi

Dritare- Drejtësia që duam | Pj.3

Tetor 31, 2017 0

Këtë të hënë në #DritaremeRudinën, në Vizion Plus, ishte e ftuar ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, e cila foli për problemet më të mprehta në sistemin e drejtësisë. Gjonaj është ndalur te dhuna ndaj grave,

Dritare- Drejtësia që duam | Pj.2

Tetor 31, 2017 0

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, e ftuar këtë të hënë në #DritaremeRudinën, në Vizion Plus, foli për problematikat në burgjet shqiptare. Foli për futjen në sistem të emërimeve në burgje, teksa shpjegoi se si do

Dritare- Dosja Saimir Tahiri | Pj.3

Tetor 24, 2017 0

Çështja Tahiri ka qenë temë e debatit në emisionin e #DritaremeRudinën në Vizion Plus, me të ftuar deputeten e PS-së, Klotilda Ferhati, deputetin e PD-së, Ervin Salianji, analistin Mentor Kikia dhe gazetarin Julian Kikia. Çfarë

Dritare- Dosja Saimir Tahiri | Pj.2

Tetor 24, 2017 0

Çështja Tahiri ka qenë temë e debatit në emisionin e #DritaremeRudinën në Vizion Plus, me të ftuar deputeten e PS-së, Klotilda Ferhati, deputetin e PD-së, Ervin Salianji, analistin Mentor Kikia dhe gazetarin Julian Kikia. Çfarë

Dritare- Dosja Saimir Tahiri | Pj.1

Tetor 24, 2017 0

Çështja Tahiri ka qenë temë e debatit në emisionin e #DritaremeRudinën në Vizion Plus, me të ftuar deputeten e PS-së, Klotilda Ferhati, deputetin e PD-së, Ervin Salianji, analistin Mentor Kikia dhe gazetarin Julian Kikia. Çfarë

Dritare – Shëndetësia që duam | Pj.3

Tetor 17, 2017 0

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, foli në intervistën e saj të parë televizive në #DritaremeRudinën. Manastirliu, gjatë bisedës me gazetaren Rudina Xhunga, u ndal në shpjegimin e disa prej temave kyçe që

Dritare – Shëndetësia që duam | Pj.2

Tetor 17, 2017 0

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, foli në intervistën e saj të parë televizive në #DritaremeRudinën. Manastirliu, gjatë bisedës me gazetaren Rudina Xhunga, u ndal në shpjegimin e disa prej temave kyçe që

1 2 3 4 19