Kush janë dhe pse po ndeshen myslimanët shqiptarë?

April 12, 2018 0

Konflikti mes Rexhep Taip Erdogan dhe Fetullah Gylen i cili po eksportohet në trojet shqiptare, kush janë muslimanët shqiptarë dhe rreziku i muxhahedinëve në vendin tonë ka qenë temë e emisionit “Arena nga Dritan Hila”.

1 2 3 21