Foto/ Shiu i meteorëve dhuron spektakël

August 14, 2018 0

Në të gjithë Evropën , SHBA dhe Kanada deri më datën 24 gusht mund të shihet rënia meteorëve, për shkak se në këtë periudhë ata bien çdo vit. Por këtë vit, ky fenomen arriti kulmin

Ja fotot e urës në Xhenova, pas tragjedisë!

August 14, 2018 0

  Të paktën 35 persona kanë humbur jetën në Xhenova të Italisë, pas shembjes së urës  Morandi në autostradën A10 . Numri i të vdekurve mund të jetë edhe më i lartë për shkak se

Video/ Kurse lekë duke u larë në lavazh

August 14, 2018 0

Një shofer është tronditur teksa ka çuar makinën e tij për ta larë në një lavazh në Ishullin Rotorua të Zelandës së Veriut. Ai sapo ka hyrë në lavazh ka parë një person tërësisht të

1 2 3 4 285