Buffoni legjendar shqepet me gola te PSG-ja

July 29, 2018 0

Buffon nuk e ka nisur aspak mirë aventurën e tij te PSG-ja. Pasi humbi ndeshjen e parë miqësore 3-1 nga Bayerni, sot ekipi francez u mund nga Arsenali 5-1. Ajo që bie në sy është fakti

Zyrtare/ Ja goli më i bukur i Botërorit!

July 25, 2018 0

FIFA ka mbyllur votimin për golin më të bukur të botërorit Rusi 2018. Tanimë zyrtarisht goli më i bukur është ai i  Pavard kundër Argjentinës. Ndërkohë që në vendin e dytë ka përfunduar goli i

E bujshme/ Milani po mendon si drejtor Igli Taren

July 24, 2018 0

Ndryshime të mëdha dhe të papritura te skuadra e Milanit. Presidenti i ri i kuqezinjve, Skaroni ka shkarkuar nga posti i drejtorit sportiv, Mirebelin edhe pse kontrata e tij me Milanin është edhe dy sezone

1 2 3 4 234