Benevento i turpëroi, Milani i rrëmben yllin e ekipit

Prill 23, 2018 0

Padyshim që Benevento është makthi i Milanit këtë sezon. Ata i kanë marrë gjithsej 4 pikë kuqezinjve, ku më e freskët ishte fitorja në fundjavë. Megjithatë, Milani ka gjetur mundësinë për t’u “hakmarrë”. Në kërkim

Pogba dhe Morata drejt rikthimit tek Juventus

Prill 20, 2018 0

Kohët e fundit kanë nisur të qarkullojnë zëra për një rikthim të mundshëm të sulmuesit të Chelsea, Alvaro Morata, dhe mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba, tek Juventus. Këtyre thashethemeve i është përgjigur vetë drejtori

Julio Cesar tregon si e bëri Messin të qante

Prill 19, 2018 0

Portieri legjendar i Brazilit, Julio Cesar, do të luajë ndeshjen e fundit në futboll dhe stadiumi “Maracana” do të ngrihet në këmbë për të. Portieri që bëri histori me Interin tregon sekretet e karrierës së

1 2 3 193