Çantat më in të momentit, u prezantuan në Javën e Modës!

Çantat më in të momentit ju a ka sjellë dritare.net, të fundit të prezantuara në Javën e Modës, Nju Jork. Në galerinë më poshtë do gjeni  disa nga modelet dhe format më të preferuara të fashionistëve kohët e fundit. Shikojini dhe përditësohuni me të rejat e modës./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Shullazi/ Ambasada Amerikane: Mbështesim prokurorët e guximshëm

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.