Byeonce shtatzënë për herë të katërt!

Byeonce sapo ka nisur turneun e saj të “On the Run 2” bashkë me bashkëshortin e saj Jay-Z. Ajo që i bëri publikut më shumë përshtypje ishte se këngëtarja e famshme gjatë performancës në skenë, dukej me barkun e rrumbullakosur.

Sipas fotove dhe videove që qarkulluan në rrjetet sociale, fansat e saj pohuan se ajo është shtatzënë për herë të katërt.

LEXO DHE :  Mësuesja e seksit tërhiqet nga akuzat për Trump

Edhe sipas Revista Star theksojnë se Byeonce është e emocionuar për lajmin e shtatzënisë, por ndërkohë është dhe shumë e stresuar se do të performojë në 48 koncerte./D.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.