Bularati/ Reagon sërish Rama: I sulmuar nga dy palët qirie Kadrinj

Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë në Twitter në lidhje ceremoninë mortore në Bularat, si nga ana e Shqipërisë, ashtu dhe nga ana e Greqisë.

 “Sipas kokave të përndezura të politikës greke e kazanëve të atjeshëm, dje i paskam hedhur benzinë zjarrit, ndërsa sipas Kadrinjve tanë politikë e mediatikë paskam pranuar në heshtje përdhosjen e vendit! S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit😉”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Paloka: Kanë veshur Braçen si Lej Fen!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.