Brenda ditëlindjes së 23-të, të Kendall Janner!

Kardashian-Jenner e kanë tipike të tyre të festojnë ditëlindjet në shtëpi, sepse argëtohen më shumë sesa në party.

Mbrëmjen e djeshme Kendall Jenner festoi ditëlindjen e saj të 23-të, dhe nga postimet e bëra në Instagram, festa ishte vërtet argëtuese, me pije dhe karaoke, e cila ishte organizuar nga shoqja e saj e ngushte Bella Hadid.

LEXO DHE :  Rënia e iluzionit për arbitrin amerikan

Jenner e nisi ditën e saj me një shëtitje me biçikletë dhe kishte veshur një pallto jeshile, që binte shumë në sy./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.