Brazili shkon në shtëpi, shihni foton e futbollistëve që postoi kryeministri Rama

Disa ditë më parë një foto ku futbollistët më të famshëm të momentiI bëri xhiron e rrjeteve sociale. E si shumë të tjerë pas humbjes së Brazilit edhe kryeministri Edi Rama  ka publikuar këtë foto në rrjetin e tij social “Facebook”

LEXO DHE :  Foto/ Të gjitha në të bardha, ja veshjet më të bukura të javës nga mbretëroret!

Në një krah të fotos shihen Mesut Ozil i Gjermanisë, Leo Messi i Argjentinës, Cristiano Ronaldo i Portugalisë, Sergio Ramos i Spanjës të hipur në një motor, ndërsa Neymar i Brazilit i pret në autostop. V.D/dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.