Brazili ngushton rezultatin, Augusto shënon dhe i kthen shpresën skuadrës

Brazili ka arritur të zhbllokoj rezultatin në minutën e 74, Augusto ka shënuar duke i kthyer shpresën skuadrës.

 

Belgjika në minutën e 30-të ka shënuar dhe golin e dytë duke forcuar pozitën e saj në këtë ndeshje.

LEXO DHE :  Aeroportet janë vendet më të mrekullueshme për një lidhje serioze!

 

Belgjika ka kaluar në avantazh në minutën e 13 me një autogol të Fernandinjos. Ndërkohë që Brazili ka qenë shumë herë pranë golit gjatë këtyre minutave. Kjo është çerekfinalja e dytë për këtë fazë. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.