Brazil-Belgjikë / Kuriozitetet dhe formacionet, ja çfarë pritet të ndodh sonte!

Ndeshja e sotme mes Brazilit dhe Belgjikës cilësohet nga shumëkush si një finale e parakohshme e aktivitetit, pasi dy skuadrat kanë dhuruar lojë dhe gola në rrugëtimin e deritanishëm të tyre në këtë aktivitet e jo më kot renditen mes pretendentëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.