Botoks apo natyrale? Ja si i përgjigjet Vesa Luma fanses!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma është një ndër emrat më të pëlqyer dhe ndjekur të shoqëbzit në Shqipëri. Vesa tashmë nënë e një fëmije sërish vazhdon të ketë linja të mira trupore.

Përmes opsionit pyetje- përgjigje në Instagram një nga fansat i ka bërë një pyetje lidhur me bukurinë nëse është natyrale apo ka bërë botoks. Pyetjes “ A ki bo botoks” Vesa i përgjighet: “Jo nuk kam akoma, preferoj shumë trajtimet natyrale përderisa jam ende e re, por nuk e përjashtoj mundësinë që në një të ardhme nëse mendoj se do të mendoj se do të më bëj të lumtur, do ta bëj,”/A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ballkone të ngushta dhe të bukura ja disa ide si t’i mobiloni!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.