Botërori 2018/ Salah kap të papërgatitur Rusinë, shënon nga pika e bardhë e penalltisë

Një aksion i shpejte i Egjiptit ka bërë të që të zërë në befasi mbrojtjen e Rusisë e cila ka shkaktuar një faull brenda zonës, kështu Egjipti do të fitonte penallti.
Si zakonisht përsipër e merr mbreti i futbollit Muhamet Salah i cili nuk   zhgënjeu duke e dërguar topin në rrjetë duke shkurtuar diferencën mes 3 golash fantazme nga Rusia.
Rezultati i ndeshjesh Rusi-Egjipt 3-1./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Mirë se erdhe biri im. Gjiko publikon fotot e ëmbla me Zërin dhe Elitën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.