Bonusi për mjekët/ Kardiologu lë Italinë për spitalin e Korçës

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes u ka servirur të gjithë shqiptarëve një video ku tregon historinë e një mjeku, i cili ka vendosur të kthehet nga Italia në Shqipëri për të punuar në Spitalin Rajonal të Korçës. Në videon e postuar në “ Facebook”, nga kryeministri Rama mjeku tregon historinë e tij.

LEXO DHE :  Adelina Tahiri publikon fotot e ëmbla, me Jonin

MIRËMËNGJES 😃

dhe me dëshminë e Dr. Martinit që falë Programit Kombëtar të mbështetjes me bonus për punësimin e mjekëve të specializuar në të gjitha spitalet e vendit, ka lënë Italinë për të kryer shërbimin e tij në Spitalin Rajonal të Korçës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹.V.D/Dritare.net.

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.