Bluza e Selena Gomez ka një mesazh të fortë për Justin

Vipat dëshirojnë të na bëjnë me dyshime kur bëhet fjalë për jetën e tyre personale, por ndonjëherë ata japin mesazhe shumë të mprehta për botën nëpërmjet  veshjes së tyre. Selsena Gomez ka dalë në rrugë me një buzë që në pamje të parë duket normale, por nëse e shikon me vëmendje fsheh një mesazh.

LEXO DHE :  Përleshja me Cozman, Gjykata dënon Noizy-n

Në bluzën e këngëtares shkruhej, “ Vetëm i forti mbijeton”.

Nuk dihet nëse ajo e ka veshur rastësisht këtë bluzë, apo e ka zgjedhur pikërisht disa ditë pasi ishi i saj, Justin Biebe, u fejua me Hailey Baldwin./E.B-dritare.net

Image result for selena gomez justin and hailey

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.