Bllokimi i aksit Gjirokastër-Kakavijë, arrestohen 2 grekë

Policia shqiptare ka vënë në pranga dy shtetas grekë.

Shtetasit grekë janë arrestuar pas bllokimit të aksit Gjirokastër-Kakavijë, menjëherë pas varrimit të Konstantinos Kacifa.

Dy personat e ndaluar do të verifikohen nëse kanë hyrë ilegalisht në vendin tonë, dhe nëse rezulton se ata kanë hyrë ilegalisht do të procedohen për kalim të paligjshëm të kufirit./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Çudirat shqiptare/ Vendosin telefonat në tenxheren e mbushur me gjellë dhe tentojnë t’i fusin në burg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.