Blendi Fevziu: Nuk është gruaja ime dashuria e parë, kam pasur të tjera

I ftuar në edicionin veror në “Top Channel” gazetari Blendi Fevziu ka folur edhe për jetën e tij private.

Fevziu ka deklaruar se gruaja e tij nuk është dashuria e parë, pasi ka pasur edhe femra të tjera, dhe e para i kujtohet kur a ka qenë në vitin e dytë në gjimnaz.

LEXO DHE :  Pjerin Ndreu: Sado të shpifni, targat do më shihni!

“Nuk ka qenë bashkëshortja ime dashuria e parë.

Kam dashuruar në vit të dytë në gjimnaz, ndoshta dhe më përpara, por atë e mbaj mend” tha ai./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.