Bie nga shkallët e pallatit, 2-vjeçarja në gjendje të rëndë

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një 2-vjeçare, teksa luante është rrëzuar nga shkallët e pallatit. Mësohet se, 2-vjeçarja është dërguar në spital, në gjendje të rëndë për jetën.

E mitura H.B, 2 vjeçe ishte duke luajtur në shkallët e katit të dytë, kur është rrëzuar, duke marrë kështu lëndime serioze.

LEXO DHE :  Protesta e opozitës, ja akset rrugore ku do të ndalohet qarkullimi!

Familjarët e kanë transportuar menjëherë në spital, ndërsa mësohet se gjendja e saj është e rëndë.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*