Bie në kanal, humb tragjikisht jetën fëmija 2-vjeҫ në Malësi të Madhe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gril të Malësisë së Madhe.
Mësohet se një fëmijë 2-vjeҫ me inicialet D.M , ka humbur jetën pasi ka rënë në kanalin e ujërave të zeza.
Mediat lokale shkruajnë se, fëmijë ka qenë duke luajtur pranë shtëpisë së tij, por për një moment është shkëputur, dhe ka rënë në kanal, nga ku nuk ka mundur të dalë i gjallë.
Ai është dërguar menjëherë në spitalin e Shkodrës, por që fatkeqësisht ka mbërritur atje pa shenja jete./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rruga e gjatë e Erionit drejt fronit!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.