Besi dhe Xhensila bëhën prindër për herë të parë

 

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Një vit pas martesës së tyre ata janë bërë prindër të një vajze.

GSH.al mëson se Xhensila ka sjellë  në jetë një vajzë në një spital privat, dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama përfundon takimin me Ruçin, largohet nga Kryesia e Kuvendit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.