Besi dhe Xhensila bëhën prindër për herë të parë

 

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Një vit pas martesës së tyre ata janë bërë prindër të një vajze.

GSH.al mëson se Xhensila ka sjellë  në jetë një vajzë në një spital privat, dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Shihni kush është deputetja që e frymëzon Flor Mumajesin

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.