Berisha lë çadrën e protestës, i shkon në Presidencë Nishanit

Ish­kryeministri Sali Berisha ka shkuar këtë mesditë në ambientet e Presidencës, për të takuar kreun e shtetit, Bujar Nishani. Ai eshte pare ne mesdite te mberrije ne Presidence, pak metra larg çadres qe ka ngritur opozita ne bulevard, perpara Kryeministrise.

LEXO DHE :  Xhensila Myrtezaj rrëfen takimin e parë me Ijen: Kishte thirrur gjithë katundin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.