Berisha hedh dyshimet e forta: A e eliminuan shoferin e Xhafajt, Habilajt?

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar për vdekjen e shoferit të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Shkëlzen Qordja 31-vjeç.

Edhe pse pista  kryesore e hetimeve raportohet të jetë ajo e vetëvrasjes, Berisha  hedh dyshime të forta se ai është ekzekutuar për larje hesapesh.
“Fillon qerimi i hesapeve midis familjeve mafioze te pushtetit!

Ekzekutim mafioz i shoferit te familjes mafioze Xhafa.
Mediat japin njoftimin qe vijon me poshte!

LEXO DHE :  Disa modele fustanesh, për një mbrëmje festive!

Per te vdekurit ka vetem ngushellime per familjen dhe une ngushelloj familjen e viktimes!
Natyrisht nje pyetje kerkon pergjigje, te cilen mjerisht duket se do ta marre me vete viktima.
Kush e eleminoi Shoferin e familjes mafioze Xhafaj??
Habilajt, per gjemben qe u beri Goni/Gerondi dhe vella Fatziu minister?
apo kjo vrasje mafioze ka lidhje me ngarkesen e narkoeurove te Taulant Yaris/Gjura/Hoxha/Jashari??? Sb”-shkruan Berisha./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.