“Beni ecen vetë”, në Himarë

Himara është kthyer në vendin më të preferuar për pushimet verore nga turistë të huaj, por edhe nga vendas.

Së fundmi, këtij qyteti i është shtuar edhe një kinema verore e cila argëton veçanërisht fëmijët edhe të rriturit duke transmetuar filmat më të bukur shqiptar.

LEXO DHE :  Gurët i zënë poshtë makinën, familja angleze sheh tmerr me sy në rrugën e Komanit

Një nga filmat që po jepet është edhe filmin”Geni ecën vetë”.

Shikoni fotot e mëposhtme për më shumë:

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.