Belgjika shënon golin e dytë, shokohen brazilianët

Belgjika në minutën e 30-të ka shënuar dhe golin e dytë duke forcuar pozitën e saj në këtë ndeshje.

Belgjika ka kaluar në avantazh në minutën e 13 me një autogol të Fernandinjos. Ndërkohë që Brazili ka qenë shumë herë pranë golit gjatë këtyre minutave. Kjo është çerekfinalja e dytë për këtë fazë. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  5 vjeçari muskuloz fiton makinë 30 mijë euro

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.