Basti është bast, ja çfarë bën ambasadori i Anglisë në Kroaci!

Ambasadori i Kroacisë në Angli dhe ambasadori i Anglisë në Kroaci kanë vënë një bast një ditë më parë, se cilado skuadër që do të fitojë ndeshjen, ambasadori i skuadrës humbëse do të vishej me flamuj të shtetit fitues.

LEXO DHE :  Për vajzat që po bëhen nëna, paska një trend unik sesi t'i bëjnë thonjtë!

Dhe kështu ka ndodhur, pas humbjes së Anglisë, ambasadori anglez në Kroaci ka veshur fanellën kroate, madje edhe çorapet.
“Basti është bast” shkruan ambasada kroate në Londër, teksa ka publikuar fotot./ I.M-dritare.ne

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.