Basha uron kandidatin për president në KE: Shqipëria do të ketë një mbështetës të fortë

Përmes një postimi në Twitter, lideri i opozitës, Lulzim Basha ka uruar kandidatin zyrtar të Partisë Popullore Evropiane, për president të Komisionit Evropian, Manfred Weber.

“Urime të përzemërta mikut tonë #ManfredËeber kandidati zyrtar i PPE për President të Komisionit Europian në zgjedhjet e ardhshme Europiane. Me #ManfredËeber do ketë një mbështetës të fortë në.”,-shprehet Basha/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tension në ajër, avionët turq 'shkelin' në hapësirën greke

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.